Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Ubytování

V našem penzionu nabízíme tři typy ubytování rozdělené podle vybavení pokojů tak, aby si mohl vybrat jak náročný, tak méně náročný zákazník.

Více informací

Dětské zábavné centrum

Dětský zábavní park je v blízkosti hotelu a nabízí dětem i rodičům zábavu a sportovní vyžití v kryté hale se spoustou atrakcí. Vše bez ohledu na venkovní počasí.

Více informací

arrowposuňte dolů

Ubytování

V našem penzionu nabízíme tři typy ubytování rozdělené podle vybavení pokojů, tak aby si mohl vybrat, jak náročný, tak i méně náročný zákazník, obchodní zástupce, který hledá ubytování na jednu noc stejně, tak jako rodina s dětmi, která hledá ubytování se vším servisem a chce v našem penzionu strávit celou dovolenou. Na všech pokojích bezplatné připojení internetu přes hotelové wifi.

dvurstritez-icon-services.png

Dětský zábavní park

Nově otevřený dětský zábavný park otevřený v prostorách hotelu. Nabízí dětem sportovní vyžití na velké spoustě atrakcí bez ohledu na to, jaké je venku počasí. V našem krytém zábavném parku pro děti naleznete prolézací labyrint, skluzavku a tobogán, balónkový bazén, dráhu na šlapací autíčka, lezecké stěny, trampolíny, malou laboratoř a prostor pro hraní batolat.

Náš park si můžete také prohlédnout na 3D!