Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Badmintonová hala bude 1.5 a 8.5. v provozu

Badmintonová hala bude 1.5 a 8.5. v provozuDatum konání:
28.4.2023

Chci vás informovat o tom, že badmintonová hala ve Stříteži u Třebíče bude během státních svátků 1.5 a 8.5. 2023 otevřena bez omezení, stejně jako v běžné pracovní dny. Provozní doba haly bude trvat od 07:00 do 23:00 hodin., což vám umožňuje hrát badminton kdykoliv během dne až do pozdních večerních hodin. V této době můžete využít ke hře všechny 4 badmintonové kurty. Pokud si přejete rezervovat čas pro hru, můžete tak učinit prostřednictvím rezervačního systému, který je dostupný na těchto webových stránkách badmintonové haly.

Rezervace badmintonového kurtu

krytá badmintonová hala ve Stříteži u Třebíče, 1.5. otevřenoPokud si přejete rezervovat vybraný čas pro hru, máte k dispozici online rezervační systém, který vám umožní snadno si rezervovat čas. Stačí si vybrat volné časy a datum, a zadat vaše osobní údaje a počet hráčů. Poté, co rezervaci dokončíte, obdržíte potvrzení s informacemi o vaší rezervaci na uvedený email. Pokud rezervaci nezaplatíte automaticky se po uvedeném čase sama zruší a na vaši rezervaci badmintonového kurtu nebude brán ohled.

Rezervace badmintonových kurtů ZDE

Badmintonové kurty ve Stříteži u Třebíče

Badmintonová hala ve Stříteži u Třebíče nabízí moderní sportovní prostředí  kryté vytápěné badmintonové haly se 4 kurty na badminton. Pokud tedy chcete strávit svůj volný čas aktivně a sportovně, je naše badmintonová hala v Stříteži u Třebíče skvělou volbou.

Prodej míčků na badminton přímo v hale

V recepci badmintonové haly nebo u obsluhy badmintonových kurtů nabízíme možnost  nákupu badmintonových míčků za cenu 30 Kč za kus. Tyto míčky jsou kvalitní a vhodné pro hráče na všech úrovních. Pokud si tedy nechcete vozit vlastní míčky nebo si je zapomenete doma, můžete si je zakoupit přímo v hale.

Půjčujeme rakety na badminton přímo v hale

krytá badmintonová hala ve Stříteži u Třebíče, 8.5. otevřenoPokud si chcete vyzkoušet badminton  a nemáte vlastní raketu na badminton, tak máte možnost si ji půjčit v hale za poplatek 50 Kč. Zapůjčení rakety vám umožní zahrát si badminton i tehdy, když nevlastníte raketu na tuto hru , chcete si přijít občas zahrát a nechcete si kupovat vlastní výbavu, speciální raketu na badminton. Rádi vám v tomto případě vyjdeme vstříc a badmintonovou raketu vám zapůjčíme.

Badmintonová hala ve Stříteži u Třebíče

Badmintonová krytá a vytápěná hala ve Stříteži u Třebíče se 4 kurty a kompletním zázemím se šatnami, sprchami a sociálním zařízením má také vlastní parkovací plochu přímo u haly společně se zákazníky Dětského zábavního parku a herny

Přijďte si zahrát badminton do nové moderně vybavené badmintonové haly ve Starči u Stříteže.

Rezervace badmintonových kurtů ZDE