Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Restaurace se zahrádkou ve Stříteži.

Restaurace se zahrádkou ve Stříteži.Pro letošní léto jsme pro Vás opět otevřeli restauraci se zahrádkou ve Stříteži vedle Dětského zábavního parku a vedle výběhů s koňmi a dalšími zvířaty. Otevřeno od 16.30 hodin DENNĚ !!!

Restaurace s letní zahrádkou ve Stříteži u koní a dětského zábavního parku.

Dětský zábavní park a restaurace se zahrádkou Střítež u TřebíčeOtevřeno od 16 hodin. V letošním roce jsme opět nejenom pro návštěvníky dětského zábavního centra, venkovního dětského hřiště, návštěvníky výběhů s koňmi, oslíky a dalšími zvířaty otevřeli naši restauraci s letní zahrádkou v budově hotelu a motelu Dvůr Střítež.
V restauraci vítáme cyklisty i kolemjdoucí. V parném létě přijde vhod studené občerstvení a možnost zastavit se v příjemné hospůdce nebo posedět na zahrádce pod slunečníkem. Zveme vás do naší restaurace s letní zahrádkou.
Otevřeno denně od 1630 hodin.
V nabídce naší restaurace naleznete chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje, sladkosti, zmrzliny, slané „zobání k pivu a vínu“ a rychlé občerstvení.

Restaurace s letní zahrádkou ve Stříteži

Vchod do restaurace je jednak z parkoviště hotelu a motelu, ze dvora nebo přes letní zahrádku od venkovního dětského hřiště, ohrad se zvířaty a přímo vedle vstupu do dětského zábavního parku. 
Před oběma vstupy do restaurace jsou parkoviště a plochy, kde můžete zaparkovat svoje auto, motorku, kolo, koloběžku nebo jakýkoliv jiný dopravní prostředek na kterém se k nám dopravíte.

Těšíme se na vaši návštěvu v naší restaurace Dvůr Střítež u Třebíče

Dětský zábavní park a restaurace se zahrádkou Střítež u Třebíče Dětský zábavní park a restaurace se zahrádkou Střítež u Třebíče Dětský zábavní park a restaurace se zahrádkou Střítež u Třebíče