Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vysoká návštěvnost dětské herny za nepříznivého počasí

Vysoká návštěvnost dětské herny za nepříznivého počasíDatum konání:
6.8.2021

Dětský zabavní park a krytá herna když je venku škaredě

V posledních deštivých dnech se nám stalo, že jsme měli již půl hodiny po otevření dětské herny obsazenou plnou kapacitu, která se však později opět uvolnila. Doporučujeme proto všem našim návštěvníkům aby si ve dny kdy je venku opravdu škaredě, zima a prší, těsně před odjezdem do naší herny zavolali na telefonní čísla 605 223 100  nebo 564 571 174 a zjistili si kolik je volných míst v herně.

Dětský zabavní park a krytá herna v běžné dny

Ve dny kdy je běžné letní počasí není nutné obsazenost kontrolovat. Většinou nikdy nedojde k maximálnímu naplnění kapacity vnitřní kryté dětské herny a zábavního parku. 

Děkujeme za pochopení. Chceme tímto upozornění předejít nepříjemným situacím kdy přijedete s dětmi do herny a ona je plně obsazena a vy se musíte se smutnými a sklamanými dětmi vrátit domů nebo rychle hledat náhradní program což je v deštivém počasí často velký problém.

Užívejte si prázdnin a těšíme se na vaši návštěvu v naší dětské herně a zábavním parku s živými zvířaty venku a trampolinamí, tobogány, šlapacími autíčky a labyrinty ve vnitřní herně.

Rodinný zábavní park a dětská herna ve Stříteži u Třebíče Rodinný zábavní park a dětská herna ve Stříteži u Třebíče  Rodinný zábavní park a dětská herna ve Stříteži u Třebíče