Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Drobečková navigace

Úvod > Ubytování > Levné turistické ubytování

Levné turistické ubytování

V našem hotelu nabízíme levné ubytování turistického typu se společným sociálním zařízením na patře. Tento typ ubytování je v křídle našeho hotelu které bylo rekonstruováno v první etapě oprav prostor určených pro ubytování.

V tomto typu levného turistického ubytování máme k dispozici na našem hotelu  čtyři čtyřlůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Na každém pokoji je k dispozici umyvadlo s teplou a studenou vodou a zrcadlem. Na každém pokoji je také televize a bezplatné připojení k internetu přes hifi. Společné sociální zařízení je rozděleno na samostatné toalety pro ženy, samostatné toalety pro muže a ve společné koupelně je sprchový kout, umyvadlo s teplou a studenou vodou a ještě jedna toaleta. 
Na všech pokojích bezplatné připojení internetu přes hotelové wifi.

Cena ubytování v tomto typu levných pokojů je: 

1 den – 250 Kč za osobu a noc,  
2 a více dní - 220 Kč  za osobu a noc

Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA. 
Pes 90,-Kč/den.

Objednávky a informace o ubytování získáte na telefonním čísle 774 861 221.

Hotel je umístěný uprostřed obce Střítež která je v těsné blízkosti města Třebíč. Od Hotelu do centra města Třebíč je to autem 3 km, obchodní zóna s velkým počtem obchodů je na okraji Třebíče vzdálená od hotelu 1.000 metrů.

Ze Stříteže do Třebíče je možné se dostat i množstvím autobusových linek ve směru ze Znojma, Moravských Budějovic nebo Jaroměřic nad Rokytnou.

Přímo u hotelu je možné parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Součástí areálu hotelu je velké dětské zábavní centrum, restaurace a školící centrum.

Ceny ubytování jsou uvedeny bez DPH.