Hotel - dětský park - školící centrum

Rezervace+420 564 571 171

Mateřské školy, školky v Třebíči

Akce a programy pro mateřské školy, školky v Třebíči a okolí

Dětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíNáš dětský zábavní park navštěvují kromě rodin s dětmi i celé třídy dětí z mateřských škol z Třebíče a okolí. Při návštěvě u nás získávají skupiny ze školek speciální množstevní slevy a ceny.

Dětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolí

Mateřské školy z Třebíče a okolí mohou využít služeb našeho dětského zábavního parku buď v klasické pracovní době v odpoledních hodinách a nebo i mimo tuto dobu v dopoledních hodinách.
Vzhledem k tomu, že děti navštěvují mateřské školy / školky/hlavně v dopoledních hodinách je možné si návštěvu u nás domluvit individuálně mimo naši pracovní dobu i v dopoledních hodinách.

Dětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíVyužijte náš zábavní dětský park jako odměnu pro vaši školkovou třídu jako zpestření nebo odměnu. Můžete u nás také připravit pro třídy z vaší mateřské školy celodenní program.

Již několik tříd z mateřských škol z Třebíče tuto naši nabídku využilo a již nás navštívili opakovaně.
Kontaktujte nás v pracovní době na telefonním čísle 564 571 174 a mimo ni v průběhu celého dne na mobil 605 223 100 nebo nám napište na email info@dvurstritez.cz

Rodiče pokud by jste chtěli aby třída mateřské školy kam chodí vaše dítě navštíví náš zábavní park ve Stříteži řekněte o tom paní učitelce nebo ředitelce ve školce v Třebíči nebo okolí.

Oslavy narozenin

Můžete u nás uspořádat také oslavy narozenin a další oslavy vašich dětí

Dětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro mateřské školy v Třebíči a okolí


Ochrana osobních údajů /GDPR/

Osobní údaje z níže uvedeného formuláře používáme pouze k vyřešení daného dotazu, požadavku, nearchivujeme je, nepředáváme je třetím stranám a nevyužíváme je k rozesílání reklamních a marketingových zdělení. Po vyřešení dotazu, požadavku tyto osobní údaje mažeme a dál s nimi nepracujeme.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Rádi Vám na Vaše otázky odpovíme.

Jméno:

Příjmení:

E-mail:

Vzkaz:

Kde nás najdete?

mapaZobrazit na mapě