Hotel - dětský park - školící centrum

Rezervace+420 564 571 171

Základní školy v Třebíči

Akce a programy pro základní školy v Třebíči a okolí

Dětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíNáš dětský zábavní park navštěvují kromě rodin s dětmi i celé třídy dětí ze základních škol z Třebíče a okolí. Při návštěvě u nás získávají skupiny ze škol speciální množstevní slevy a ceny.

Dětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolí

Školy z Třebíče a okolí mohou využít služeb našeho dětského zábavního parku buď v klasické pracovní době v odpoledních hodinách a nebo i mimo tuto dobu v dopoledních hodinách.
Dětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíVzhledem k tomu že děti v prvním stupni základních škol mají vyučování a školní akce pouze v dopoledních hodinách je možné si návštěvu u nás domluvit individuálně právě i v dopoledních hodinách.
Využijte náš zábavní dětský park jako odměnu pro vaši školní třídu jako zpestření nebo odměnu. Můžete u nás také připravit pro třídní kolektivy ve vaší škole celodenní program.
Již několik tříd ze základních škol z Třebíče tuto naši nabídku využilo a již nás navštívili opakovaně a jsou s našimi službami spokojeni.
Kontaktujte nás v pracovní době na telefonním čísle 564 571 174 a mimo ni v průběhu celého dne na mobil 605 223 100 nebo nám napište na email info@dvurstritez.cz

Rodiče pokud chcete aby základní škola / v Třebíči a okolí/ kam chodí vaše dítě na první stupeň uspořádala v našem zábavním parku akci pro třídu kterou navštěvuje vaše dítě řekněte o tom vaší třídní učitelce.

Oslavy narozenin

Můžete u nás uspořádat také oslavy narozenin a další oslavy vašich dětí

Dětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolíDětský zábavní park pro základní školy v Třebíči a okolí

Ochrana osobních údajů /GDPR/

Osobní údaje z níže uvedeného formuláře používáme pouze k vyřešení daného dotazu, požadavku, nearchivujeme je, nepředáváme je třetím stranám a nevyužíváme je k rozesílání reklamních a marketingových zdělení. Po vyřešení dotazu, požadavku tyto osobní údaje mažeme a dál s nimi nepracujeme.

Máte dotazy? Kontaktujte nás

Rádi Vám na Vaše otázky odpovíme.

Jméno:

Příjmení:

E-mail:

Vzkaz:

Kde nás najdete?

mapaZobrazit na mapě