Rezervace pokojů

774 861 221

Kontakt Dětské centrum

564 571 174

dětský park
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Letní zahrádka restaurace před hernou opět otevřená

Letní zahrádka restaurace před hernou opět otevřená



Datum konání:
24.6.2020

Dětský zábavní park, venkovní hřiště a restaurace se zahrádkou Střítež u TřebíčeVyužijte možnosti dát si občerstvení v letní zahrádce restaurace našeho hotelu přímo před naší hernou. Děti si mohou hrát na venkovním dětském hřišti. Otvírací doba 16.00 – 21.00 hodin.

Stejně jako v loňském roce jsme otevřeli na letní sezónu venkovní zahrádku restaurace hotelu těsně u vstupu do naší dětské herny. Restaurace je otevřená vždy od 16.00 do 21.00 hodin.
Pokud děti nebudou chtít sedět u stolu, mohou si hrát na venkovním dětském hřišti s prolézačkami a skluzavkou a vy je budete mít stále pod kontrolou.

Letní zahrádka restaurace přímo u dětského venkovního hřiště a kryté herny

Navštivte letní zahrádku naší restaurace a využijte klidného prostředí a pohody, které vám nabízí.

Pořádání oslav a akcí v naší restauraci nebo letní zahrádce před hernou.

Pokud hledáte vhodné místo pro pořádání letní oslavy nebo párty informujte se o možnosti uspořádat tuto párty právě na naší zahrádce nebo v naší restauraci. Informace získáte na telefonním čísle 564 571 171 nebo na emailu info@dvurstritez.cz

Zde naleznete otvírací dobu a informace o dětské herně ve Stříteži.

Dětský zábavní park, venkovní dětské hřiště a restaurace se zahrádkou Střítež u Třebíče  Venkovní dětské hřiště a krytá herna ve Střítěži u Třebíče Dětský zábavní park a restaurace se zahrádkou Střítež u Třebíče